جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

سوء قصد انقلابی

  برارباب خرد که همانا اهل خلتاوا می باشند پوشیده مباد که در یک روز از روزهای گرررررم و داغ و سوزان تابستان بی اغراق بسان تنور نانوایی در دفتر کار خود واقع در چاله غفار، بی اعتنا به گرما و بی توجه به بادبزن دستی مشغول رتق و فتق (واین فتق با فتق بعضی ها فرق بسیار دارد) امور جاری قلاقیچه نگاری بودیم که با سروصدای گوشخراشی که از بیرون دفتر به گوش می رسید،چرتمان پاره شد.

  از لای پنجره جمعیتی دیدیم که با پلاکارد و شعارهای دندان شکن علیه ما   بسوی دفتر روانه شده اند !  با یک جرعه از آب خنک کوزه ، خودمان را دلداری دادیم   وضمن حفظ خونسردی با دفتر ساخ (سازمان امنیت خالدآباد)تماس گرفتیم. اما کسی پاسخگو نبود!

  صدای جمعیت هرلحظه بیشتر می شد. معترضین به سرکردگی باقالی  با شعارهای خود به دفترهجوم آوردند و با تخریب در و دیوار ها مارا کت بسته یا به عبارتی همان دست بسته به بیرون از دفتر بدون شماره ثبت!ارجاع دادند.

  جمعیت با شور و حال خاصی فریاد می زدند: میرو حیا کن ، خلتاوارا رهاکن....میروی رنگ پریده ، از خانمش ترسیده....میروی حال به حالی ، دیشب خورده باقالی!

  باری، بعداز دستگیری توسط عوامل باقالی درهمان محوطه چاله غفار قطعنامه ای صادر و مارا به تشویق افکار عمومی ! محکوم  و تعهد گرفتند  که  دست از نگارش اراجیف و خنداندن مردم  خلتاوا بردارم و عرصه را برای جوان ترها گشاد کنم که روشن است که اینها فقط بهانه بود و بس ..

  دست آخر هم  ما را با زیر شلواری راه راه به رنگ بنفش وارونه سوارالاغ نمودند و با گرداندن مان در کوچه های خلتاوا درس عبرتی کردند  برای دیگر نویسندگان قلاقیچه امثال شولی وگولی و مولی و شورتمبلوس و وچه تشی !

  ناگفته نماند از آنجایی که در خلتاوا الاغ پیدا نمی شد بالاجبار پرایدی از آژانس به عاریت گرفتند و با نصب باربند اسکی مارا روی باربند بطور وارونه سوار نمودند. ازین کار خنده مردم بالا گرفت و شعار سر دادند که  :   میرو جان !  حمایتت میکنیم   ( احتمالا برای اینکه آنها را یاد کارتون گوریل انگوری و بیگلی بیگلی می انداخت)

   دراین میان فقط باقالی بود که از فرط عصبانیت  خون از گوشش بیرون  زده بود . غائله  در نهایت با پادرمیانی افراد ساخ به سرپرستی کاراگاه سیتی  خاتمه یافت و ده نفر از عوامل باقالی بازداشت شدند  و با فرار باقالی به سمت جر سر کوره آرامش به خلتاوا  و دفتر ما بازگشت .

  پی نوشت میرو : آی بــــــاقــــالــــی ....آخرش با گلپر و سرکه مــــــیخورمت!


  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 16 تير 1393
  منبع
  برچسب ها : دفتر ,باقالی ,خلتاوا ,بیرون ,مارا ,عوامل باقالی ,
  سوء قصد انقلابی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر